ZĽAVA -10% na všetko!! V košíku zadaj kód: zlava10

ZMA PRO (120 kapsúl) - Basic Supplements

Kód: 117
8,99 €
Skladom

Basic suplements ZMA PRO zlepšuje zvýšenie hladiny mužského primárneho hormónu. (T.), čo má za následok rýchlejší nárast svalovej hmoty a zlepšenie regenerácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné doplnky ZMA PRO je doplnok pozostávajúci z dvoch minerálov (zinok a horčík) a vitamínu B6. Všetky tri zložky zohrávajú dôležitú úlohu v metabolizme a ďalších funkciách v tele. Zlepšuje vzostup hladiny mužského primárneho hormónu. (T.), čo má za následok rýchlejší nárast svalovej hmoty a zlepšenie regenerácie. Zlepšuje tiež libido a sexuálne funkcie vrátane spermatogenézy.

zinok:

Zinok je esenciálny stopový prvok, ktorý naše telo využíva pri rôznych enzýmoch a procesoch v tele. Konkrétne hrá veľa úloh v metabolizme makroživín (sacharidy, tuky a proteíny), replikácii buniek, syntéze bielkovín, raste a hojení rán.

Zinok sa môže stratiť potením, čo je jedna z teórií, prečo je u športovcov nižší. Predpokladá sa, že nízke hladiny zinku (a horčíka) obmedzujú produkciu tess. a IGF-1 (Inz.-like growth factor), čo naznačuje, že nedostatok môže obmedzovať silu a anabolizmus. Zinok sa v tele tiež zle skladuje, preto ho musíme denne prijímať z potravy alebo doplnkov. To je dôvod, prečo môže byť užitočné užívať ZMA PRO alebo dobrý zdroj zinku.

horčík:

Rovnako ako zinok, horčík je prítomný v mnohých potravinách a je široko používaný v celom tele na biochemické reakcie. Niektoré z kľúčových procesov zahŕňajúcich horčík sú produkcia energie, syntéza a funkcia svalov a bielkovín, zdravie kostí a rozklad glykogénu na energiu.

Rovnako ako zinok sa môže stratiť nadmerným potením a stresom a zvyčajne sa vyskytuje v menšom množstve u športovcov. Naše obličky úzko regulujú hladinu horčíka v tele a môžu pomôcť znížiť vylučovanie, keď je hladina horčíka v tele nízka.

Vitamín B6:

Naše telá využívajú vitamín B6 na mnohé rovnaké metabolické procesy ako zinok a horčík, čo z neho robí ďalšiu zložku väčšiny doplnkov ZMA. Vitamín B6 je známy svojou úlohou pri rozklade potravy pre energiu, zdravie a vývoj mozgu (u dojčiat) a imunitného systému.

DÁVKOVANIE:

Užite 2 kapsuly večer, 20 minút pred spaním.

POUŽIŤ:

Najlepšie večer pred spaním s vodou.

Dôležité:

Doplnky stravy nie je možné používať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: OSTATNÉ
Hmotnosť: 0,11 kg
Rozmery: 11 × 11 × 17 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz