ZĽAVA -10% na všetko!! V košíku zadaj kód: zlava10

SHREDX PRO (200 kapsúl) - Basic Supplements

Kód: 90
26,95 €
Skladom

Basic Supplements ShredX PRO je mimoriadne komplexná receptúra ​​"FAT BURN", ktorá vám pomôže v procese zhadzovania nadbytočných kilogramov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeden z momentálne najkomplexnejších spaľovačov tukov na trhu s dokonalým pomerom prvkov, ktoré priamo ovplyvňujú aktiváciu tukových buniek, čo je hlavným cieľom v procese chudnutia. Odporúča sa užiť dve kapsuly bezprostredne pred akoukoľvek formou fyzickej aktivity.

PREDNOSTI:

Konečný vzorec na chudnutie
Viac energie
Zlepšuje chuť do jedla
Ovplyvňuje lepšie potenie

Basic Supplements ShredX PRO je ideálny produkt, ak máte problémy s chudnutím. Účinky sú pomerne silné po 15-20 minútach po konzumácii, takže začiatočníci a citliví používatelia musia byť opatrní pri prvej (alebo prvých niekoľkých) konzumácii "ShredX PRO".

DÁVKOVANIE:

Užívajte 2 kapsuly denne 20 minút pred cvičením.

POUŽIŤ:

Pre optimálne výsledky použite nasledovne:

1. týždeň: 1 dávka denne (2 kapsuly) pred aktivitou s 0,5 l vody.

2. - 3. týždeň: 2 dávky denne - 1 dávka (2 kapsuly) 30 minút pred aktivitou, 2 dávky (2 kapsuly) 30 minút pred veľkým jedlom.

4. - 6. týždeň: 3 dávky denne - 1 dávka (2 kapsuly) pred cvičením a 2 dávky (2×2 kapsuly) pred jedlom s 0,5 litrom vody.

Ženy a citlivé osoby by mali dávku znížiť na polovicu (1 kapsula).

Keď nemáme tréning, tak pred jedlom. Je dôležité, aby sme každý deň užili toľko kapsúl, koľko je predpísané na týždeň, v ktorom sa nachádzame.

Dôležité:

Doplnky stravy nemožno užívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: OSTATNÉ
Hmotnosť: 0,20 kg
Rozmery: 11 × 11 × 17 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz