ZĽAVA -10% na všetko!! V košíku zadaj kód: zlava10

O nás

Môj PROTEIN e-SHOP je jedným z distribútorov v oblasti športovej suplementácie. Produkty nami ponúkanej značky sú vhodné pre bežných, rekreačných aj vrcholových  športovcov. Ide o  prírodné doplnky stravy.

V našom predajnom sortimente nájdete najznámejšie značky BASIC SUPPLEMENTS a THE NUTRITION, ktorých sme výhradnými distribútormi pre Slovensko a výber produktov od iných výrobcov.

Sortiment budeme postupne rozširovať a aktuálne dopĺňať.

Zárukou kvality je značka BASIC SUPPLEMENTS , ktorá patrí medzi najznámejšie značky na Balkáne a cena, prijateľná pre všetky cieľové skupiny. 

 protein

Chceli by sme pokračováť v úspešnej činnosti firmy Ogistra a pracovať na čo najlepšom servise, na veľmi dobrej komunikácii so zákazníkmi, na rešpekte k zákazníkovi aj k jeho peniazom. Chceme poskytovať tie najlepšie rady, a to o produktoch, ktoré si chcú kúpiť a o výbere správnych produktov, ktoré sú potrebné na dosiahnutie určitého cieľa.

Pri predaji sa snažíme neriadiť zaužívanými metódami konkurenčných predajcov, aby sme produkt nakoniec predali.

Pred každým nákupom nás môžete kontaktovať na našich facebookových stránkach alebo na uvedenú e-mailovú adresu, kde vám na všetky otázky osobne odpovie jeden z členov nášho tímu.

Snažili sme sa vám poskytnúť nevyčerpateľnú studnicu vedomostí, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere suplementov ako aj pri samotných tréningových procesoch, zdravej výžive a mnoho ďalších.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli spustiť proces otvorenia eshopu našej spoločnosti moj-protein.sk, aby sme pokryli celé Slovensko a poskytli každému prístup k najkvalitnejším doplnkom za najvýhodnejšie ceny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz