ZĽAVA -10% na všetko!! V košíku zadaj kód: zlava10

L-CITRULLINE PRO ( 400g ) - Basic Supplements

Kód: 84
21,95 €
Skladom

Basic suplements L-CITRULLINE PRO priaznivo ovplyvňuje športový výkon a zvyšuje vytrvalosť pri tréningu, tiež znižuje vysoký krvný tlak.

Detailné informácie

Podrobný popis

Basic suplements L-CITRULLINE PRO priaznivo ovplyvňuje športový výkon a zvyšuje vytrvalosť pri tréningu, tiež znižuje vysoký krvný tlak.

OVEĽA EFEKTÍVNEJŠIE TRÉNINGY

Užívanie L-Citrulínu môže prospieť cvičeniu zvýšením vašej vytrvalosti. Jedna štúdia sa zamerala na to, ako by suplementácia L-citrulínu mohla ovplyvniť športový výkon. Vedci zistili, že keď účastníci užili 6 g L-Citrulínu počas siedmich dní, boli schopní dlhšie podávať tvrdšie výkony v teste s vysokou intenzitou záťaže.

„Priemerný návštevník posilňovne vidí výhody počas cvičenia, pokiaľ ide o výkon,“ zatiaľ čo pre vášnivých športovcov, ktorí môžu cvičiť viackrát denne, môže L-Citrulín zvýšiť výkon a pomôcť vám rýchlejšie sa zotaviť.

ZNIŽUJE VYSOKÝ KRVNÝ TLAK

Ak máte vysoký krvný tlak, môže vám pomôcť užívanie citrulínu. Analýza výskumu vplyvu citrulínu na krvný tlak ukázala vo väčšine štúdií pozitívne výsledky.

Účastníci výskumu užívali 3 až 8 g L-Citrulínu denne. Výskumníci analyzovali výsledky od jedného do 16 týždňov po použití.

Podľa analýzy sa zdá, že citrulín dokáže výrazne znížiť krvný tlak. Vedci však odporučili rozsiahlejšie klinické štúdie nielen na potvrdenie sľubných zistení, ale aj na určenie ideálnych dávok a toho, či existujú nejaké vedľajšie účinky.

POMÁHA PRI EREKTILNEJ DYSFUNKCII

Niektorí ľudia veria, že citrulín je prospešný pre ED. Tvrdia, že keďže obmedzený prietok krvi je jednou z príčin ED – a keďže citrulín zlepšuje cirkuláciu – môže to pomôcť.

V jednej malej, ale sľubnej štúdii zaznamenalo 50 % účastníkov pozitívne účinky. Užívali 1,5 g L-Citrulínu denne po dobu jedného mesiaca. Dvanásť z 24 mužov prešlo od miernej ED k typickej erektilnej funkcii.

DÁVKOVANIE

Pre najlepšie výsledky a masívne napumpovanie užite 1-2 porcie 30 minút pred tréningom.

POUŽIŤ:

Vezmite si 30 minút pred tréningom.

Dôležité:

Doplnky stravy nemožno užívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: AMINOKYSELINY
Hmotnosť: 0,4 kg
Rozmery: 11 × 11 × 17 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 3.2.2024
Neskutočne vie dodať energiu, zabral perfektne
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz