ZĽAVA -10% na všetko!! V košíku zadaj kód: zlava10

JOINT- kĺbová výživa (60kapsúl) -Biocentrum

Kód: 105
19,99 €
Skladom
Extrakt z koreňa Sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra), Extrakt živice Kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata),   Extrakt z koreňa Zázvoru (Zingiber Officinale), Žraločia chrupavka prášok, Extrakt z koreňa kurkumy, Extrakt z koreňa Čertovho pazúra (Harpagophytum procumbens), Extrakt z kôry Mačacieho pazúra (Uncaria tomentosa).

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživové hodnoty:  v 2 kapsulách  % RVH *
Glukozamín sulfát  150 mg  nestanovená
Chondroitín sulfát  150 mg  nestanovená
MSM (methylsulfonylmethan)   50 mg  nestanovená

* Referenčná výživová hodnota

PATENTOVANÁ ZMES:

Extrakt z koreňa Sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra), Extrakt živice Kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata),   Extrakt z koreňa Zázvoru (Zingiber Officinale), Žraločia chrupavka prášok, Extrakt z koreňa kurkumy, Extrakt z koreňa Čertovho pazúra (Harpagophytum procumbens), Extrakt z kôry Mačacieho pazúra (Uncaria tomentosa).

Zloženie: Horeuvedené zložky, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka a zvlhčovadlo: oxid kremičitý protihrudkujúca a povlaková látka: kyselina stearová v kapsule vyrobenej zo želatíny a vody.

Dávkovanie: Užívajte dve kapsuly denne spolu s jedlom.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste!

Alergény: kôrovce, mäkkýše – pôvod glukozamín sulfátu. Extrahuje sa z panciera mäkkýšov, no pre alergikov nie je nebezpečný, nakoľko je vyrobený z lastúry a nie z proteínu, ktorý spôsobuje alergiu. Alergici ho teda môžu užívať bez problémov.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.
* Referenčná výživová hodnota

 

Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sú prirodzenou súčasťou kĺbových chrupaviek. S pribúdajúcim vekom sa schopnosť organizmu sytentizovať tieto látky znižuje, a preto je vhodné ich do organizmu dodávať.

Medzi dôležité súčasti pohybového aparátu patria svaly, šľachy a kĺby. Práve tým by sme mali venovať zvýšenú pozornosť. Sedavý spôsob života, namáhanie pri športe a starnutie môžu spôsobiť opotrebovanie kĺbovJoint  ponúka kombináciu aktívnych látok, ktoré dodajú chrupavkám a kĺbom potrebnú výživu, pomáhajú tak predísť motorickým problémom a obnoviť hybnosť kĺbov.

Žraločia chrupavka je mucopolysacharidový komplex obsahujúci proteínové zložky – denaturovaný kolagén a neproteínová zložka – prírodný glukozamín a chondroitín. Táto kombinícia účinných látok obsahuje stavebné zložky potrebné pre tvorbu a udržanie zdravej kĺbovej chrupavky a väzov. Žraločia chrupavka má dlhú tradíciu v čínskej medicíne a pre zdravotné účinky je uctievaná v celej Ázii a uznávaná po celom svete. Žraločia chrupavka sa používa pri degeneratívnych poruchách kĺbov alebo u ľudí s vyššou mierou záťaže na kĺby.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz